
2Grips heet u van harte welkom tijdens het jaarlijkse GetToGrips event.
GetToGrips is een jaarlijks event georganiseerd door 2Grips voor iedereen die mee wil zijn met de nieuwste trends en ontwikkelingen in de wereld van Service Management. Elk jaar gaan we op zoek naar boeiende onderwerpen en gepassioneerde sprekers om u zo een leerrijke en inspirerende namiddag te kunnen aanbieden. Het GetToGrips event brengt een unieke combinatie van netwerken en kennis delen voor C-level management.
Get to Grips 2023: Een blik in de toekomst van Service Management
2Grips neemt u mee op een reis naar de toekomst van service management. Tijdens 4 boeiende sessies door gepassioneerde sprekers, delen we inzichten in de verwachte veranderingen en tips om uw organisatie te helpen om daarop voorbereid te zijn. Wij zijn ervan overtuigd dat u veel waardevolle inzichten zult opdoen. Laten we samen de toekomst van service management verkennen!
De locatie
Het BluePoint bedrijvencentrum in Antwerpen is dit jaar the place to be. Deze professionele en moderne eventlocatie biedt ons nog meer ruimte en mogelijkheden om GetToGrips hét Service Management event van 2023 te maken. Een goede bereikbaarheid met de auto of openbaar vervoer is verzekerd. Komt u met da wagen kan u zowel boven- als ondergronds parkeren. Ook elektrische laadpalen zijn aanwezig op het terrein. Komt u met het openbaar vervoer? Het business & conference center bevindt zich op slechts 10 minuten van Berchem station. 2Grips voorziet een eigen shuttle service om het u makkelijk te maken.
Breng alvast een virtueel bezoek aan BluePoint Antwerpen.
Het programma
Dit jaar kijken we naar de toekomst van Service Management. Drie 2Grips Senior Service Management Consultants spreken over trends en opportuniteiten en delen hun ideeën en ervaringen. De volledige agenda met een overzicht van de onderwerpen volgt binnenkort, maar dit is alvast de agenda:
14h30 – 15h00 Onthaal
15h00 – 15h15 Welkom
15h15 – 15h45 Sessie 1
15h45 – 16h15 Sessie 2
16h15 – 17h00 Pauze
17h00 – 17h30 Sessie 3
17h30 – 18h15 Jef Staes
18h15 – 18h30 Afsluiting
18h30 – 20h00 Walking Dinner
Sprekerssessies
Meet Jef Staes
Dit jaar is Jef Staes, een gepassioneerde en inspirerende keynote spreker, te gast op GetToGrips. Zijn verschillende verhalen over innovatie en verandering zijn gegarandeerd eye-openers.

Jef Staes is een vooraanstaand denker op het gebied van leerprocessen en innovatieve organisaties. Hij heeft 20 jaar professionele ervaring als Training Manager en Corporate Learning Officer. Vandaag is Jef een internationale keynote spreker, gastdocent, auteur en viermaal TEDx spreker. Zijn verhalen en boeken zijn gegarandeerd eye-openers en zijn gedachten over de toekomst van het bedrijfsleven en het onderwijs hebben velen geïnspireerd. Met metaforen als Red Monkey Innovation Management en Sheep Management pakt hij de meest fundamentele vraagstukken aan waar organisaties mee worstelen. Jef Staes is ook de auteur van bestsellers als “Mijn Organisatie is een Jungle” en “Engine of Innovation Mindset”. Als innovatie-expert en -architect ontwikkelde hij een nieuwe mindset voor CEO’s, managers en medewerkers en biedt hij organisaties de antwoorden om echt te gaan innoveren door hun managementcultuur radicaal te veranderen.
Met dank aan onze partners:





